Strona główna

Muzyka pod gwiazdami - Różne style w El-Muzyce

Muzyka pod gwiazdami - Różne style w El-Muzyce

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach cyklu „Muzyka pod Gwiazdami”, które odbędzie się 13 listopada 2020 r. o godzinie 18:00, pt. „Różne style w el-muzyce” i poprowadzi je oczywiście dr. hab. Leszek Błaszkiewicz.
Podobnie jak Rock and Roll oraz Blues maja wiele odmian, szeroko traktowana muzyka elektroniczna to wiele różnorodnych stylów, które na dodatek często przenikają się wzajemnie. Wiele z nich zostało zaadaptowanych przez zespoły, które grają muzykę popularną, docierającą do szerokiego kręgu odbiorców. Zaczynając na słynnej Berlińskiej Szkole, poprzez konwencję propagowaną przez Jarre'a i jego naśladowców, aż do muzyki relaksacyjnej i new age z jednej strony, a techno, elektronicznego popu i elektronicznej muzyki tanecznej z drugiej. Podczas spotkania zademonstrowane zostaną utwory z możliwie szerokiego wachlarza gatunków.
Uprzejmie informujemy, iż bilety na wydarzenie „Muzyka pod Gwiazdami” można zakupić on-line lub w kasie Planetarium. Brak jest możliwości rezerwacji na wspomniane wydarzenie.
Cena biletu - 10zł.
Zapraszamy!!!

Newsletter

zapisz się do newslettera