Planetarium

al. Marszałka J. Piłsudskiego 38, 10-450 Olsztyn
centrala: (+48 89) 650-04-20,
fax: (+48 89) 650-04-30                 
e-mail ogólny: opioa@planetarium.olsztyn.pl

Obserwatorium

ul. Żołnierska 13b, 10-558 Olsztyn
centrala: (+48 89) 650-04-40
e-mail ogólny: opioa@planetarium.olsztyn.pl

 

Położenie geograficzne Obserwatorium:

Szerokość geograficzna: 53° 46' 20,60" N,
Długość geograficzna:     20° 29' 19,62" E


 

 

Dyrektor OPiOA

Jacek Szubiakowski                       

telefon: (+48 89) 650-04-21

e-mail: opioa@planetarium.olsztyn.pl                                 

 

Sekretariat

Beata Kaleta

telefon: (+48 89) 650-04-21

e-mail: opioa@planetarium.olsztyn.pl

 

 

Dział Finansowo-Księgowy  

Główna Księgowa

Katarzyna Stecz
telefon: (+48 89) 650-04-23

e-mail: kasia@planetarium.olsztyn.pl

 

 

Dział Administracji i Organizacji Widowni

Kierownik Działu

Elżbieta Plucińska
telefon: (+48 89) 650-04-24

e-mail: ela@planetarium.olsztyn.pl

 

 

Specjalista ds. finansowo-księgowych                            

Bogumiła Oszmian
telefon: (+48 89) 650-04-23

e-mail: bogusia@planetarium.olsztyn.pl

 

 

 

 

Lidia Stańczuk

telefon: (+48 89) 650-04-33                                                 

e-mail: mausser@planetarium.olsztyn.pl

 

 

 

 

Dział Astronomiczny

Kierownik Działu

Bartosz Bałdyga
telefon: (+48 89) 650-04-46

e-mail: bartosz@planetarium.olsztyn.pl

 

 

 

Dział Multimediów i Obsługi Technicznej

Kierownik Działu

Magdalena Pilska-Piotrowska

telefon: (+48 89) 650-04-25

e-mail: magda@planetarium.olsztyn.pl

 

 

 

Maciej Grzemski
telefon: (+48 89) 650-04-45

e-mail: maciek@planetarium.olsztyn.pl                              

 

 

 

Paweł Krawczyk
telefon: (+48 89) 650-04-29

e-mail: pawel@planetarium.olsztyn.pl                                     

 

 

                   

Bogusław Kulesza
telefon: (+48 89) 650-04-42

e-mail: bk@planetarium.olsztyn.pl

 

 

Dariusz Prokopczuk

e-mail: dprokopczuk@planetarium.olsztyn.pl

 

 

 

Andrzej Pilski
telefon: (+48 89) 650-04-26

e-mail: andrzej@planetarium.olsztyn.pl                              

 

 

Janusz Liżewski
telefon: (+48 89) 650-04-29

e-mail: janusz@planetarium.olsztyn.pl                                    

 

 

 

Bartosz Dąbrowski
telefon: (+48 89) 650-04-26
e-mail: bd@planetarium.olsztyn.pl

Robert Orłowski
telefon: (+48 89) 650-04-29

e-mail: robert@planetarium.olsztyn.pl

 

 

Leszek Błaszkiewicz

telefon: (+48 89) 650-04-26

e-mail: leszekb@planetarium.olsztyn.pl

Katarzyna Kamińska
telefon: (+48 89) 650-04-25

e-mail: kkaminska@planetarium.olsztyn.pl

 

Krzysztof Wiśniewski

telefon: (+48 89) 650-04-41

e-mail: krzysztof@planetarium.olsztyn.pl