Nabór na stanowisko instruktora/st. instruktora w Dziale Astronomicznym

Astronom poszukiwany!

 

Olsztyńskie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne ogłasza nabór na stanowisko instruktora/st. instruktora w Dziale Astronomicznym. Jeśli fascynujesz się astronomią oraz nie boisz się nowych wyzwań to jest to praca dla Ciebie! W zakresie Twoich obowiązków leżałoby, między innymi: obsługa projekcji dydaktycznych pod sztucznym niebem w Planetarium, oprowadzanie odwiedzających Obserwatorium Astronomiczne po znajdujących się tam pracowniach i wystawach, prowadzenie zajęć popularyzatorskich oraz wyjazdy w ramach obsługi naszego Mobilnego Astrolabium.

Wymagane kwalifikacje:

·         Wykształcenie kierunkowe (chętnie nawiążemy współpracę z absolwentami nie tylko kierunku astronomia, ale i fizyki, geografii, matematyki oraz studiów pedagogicznych);

·         Swoboda w pracy z widownią, w szczególności z dziećmi;

·         Mile będzie widziane posiadanie prawa jazdy kat. B.

 

Oferujemy:

·         Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin – pierwszą umowę podpisujemy na 3 miesięczny okres próbny, w trakcie którego  odbędziesz przeszkolenie;

·         Możliwość uzgodnienia grafiku pracy;

·         Wejście w ciekawe środowisko oraz możliwość rozwinięcia swoich pasji.

 

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wysyłać do 15.08.2018 na adres mailowy: bartosz@planetarium.olsztyn.pl , w temacie wpisując „praca Dział Astronomiczny” . Rezerwujemy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do CV podpisanej następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

powrót