Muzyka pod gwiazdami

W związku z wprowadzoną żałobą narodowa na terenie całego kraju, planowane na piątek, 18 stycznia br. spotkanie z cyklu "Muzyka pod gwiazdami" zostaje przełożone na kolejny piątek, tj. 25 stycznia 2019. Miejsce i godzina pozostają bez zmian.
Jako, że wszystkie miejsca były zarezerwowane prosimy osoby, które w skutek zmian zrezygnują z udziału w wydarzeniu o wycofanie rezerwacji poprzez kontakt telefoniczny pod nr +48 650 04 20.
Za utrudnienia przepraszamy.


Szeroko pojmowana muzyka elektroniczna to nie tylko surowe rytmy, oparte na dźwiękach wygenerowanych w elektronicznych obwodach. To także łagodne i kojące melodie wspomagane klasycznymi instrumentami albo całymi orkiestrami symfonicznymi.  Tym razem pod rozgwieżdżonym niebem Olsztyńskiego Planetarium w ramach cyklu Muzyka pod Gwiazdami usłyszymy utwory kojarzone nie tylko z el-muzyką, ale także z nurtem new age czy muzyką relaksacyjną.  W przeszło godzinnym programie pojawią sie między innymi tacy wykonawcy i zespoły  jak Kitaro, Andreas Vollenweider, Ken Davis, Deuter i kilku innych.  Spotkanie potrwa około 60 minut.

 
Czas: piątek, 25 stycznia 2019, godzina 18:00
Miejsce: sala projekcyjna OPiOA, al. Piłsudskiego 38
Wstęp: 1 PLN
Rezerwacja: www.planetarium.olsztyn.pl oraz kasa OPiOA

powrót