Koncert jazzowy - Krzemiński Reunion Project

Koncert - Jazz pod gwiazdami!


Krzemiński Reunion Project zainicjowany przez trębacza Piotra Krzemińskiego, to wynik "muzycznego spotkania po latach" grupy znakomitych i doświadczonych muzyków, którzy od dłuższego czasu z powodzeniem istnieją na scenie jazzowej; którzy wychowywali się i swoje pierwsze muzyczne kroki stawiali w tym samym i bliskich sobie miastach, ale których indywidualne drogi zaprowadziły przez lata w najróżniejsze zakątki Polski i świata. Przez wiele lat zdobywali doświadczenie grając ze świetnymi i znanymi muzykami jazzowymi - z Polski i nie tylko - którzy zapraszali ich do współpracy. Niektórzy założyli również własne zespoły. Okazało się, że energia i potencjał tej grupy są tak duże, że Reunion Project przestał być jednorazowym projektem a stał się regularnym zespołem grającym koncerty i przygotowującym się do wydania płyty.
Zespół współtworzą:
Piotr Krzemiński - trąbka, flugelhorn
Michał Borowski - saksofon tenorowy
Dariusz Petera - piano
Andrzej Zielak - kontrabas
Karol Domański - perkusja
W Olsztyńskim Planetarium kwintet wykonywać będzie głównie kompozycje Piotra Krzemińskiego, którego muzyka inspirowana jest nowoczesnym podejściem do jazzu, podróżami po świecie oraz starym dobrym "mainstreamowym" jazzowym brzmieniem. Indywidualność każdego z muzyków, a jednocześnie wzajemne zrozumienie oraz świetna muzykalność, nadają kompozycjom jeszcze ciekawszego charakteru. To opowieść o inspiracjach i doświadczeniach zebranych przez lata, dużo radości płynącej ze wspólnego grania oraz duża dawka dobrego jazzu.


W ramach organizacji koncertu zostaną specjalnie przygotowane animacje, które znakomicie podkreślą charakter jazzowych improwizacji a które będą prezentowane na kopule.


• START: o godz. 19.00
• MIEJSCE: sala projekcyjna Olsztyńskiego Planetarium (al. J. Piłsudskiego 38)
• BILETY: - 35 zł


Rezerwacja biletów możliwa jest tylko telefonicznie pod nr 89-650-04-20 w godzinach pracy OPiOA: poniedziałek-piątek w godz. 8.00-18.00 ; sobota-niedziela w godz.10.00-18.00
Zarezerwowane bilety należy wykupić NAJPÓŹNIEJ, w ciągu 3 dni od daty rezerwacji, w kasie Planetarium. Rezerwacje niewykupione do tego terminu zostaną ANULOWANE
lub
dokonać płatności przelewem najpóźniej do dnia 17.02.2020 r. na konto BOŚ SA O/Olsztyn nr: 88 1540 1072 2001 5000 3724 0002 (nie zapominając o podaniu imienia, nazwiska, oraz nr rezerwacji).
Bilety opłacone przelewem można odebrać w dniu koncertu.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

powrót